Hakkımızda

Firmamız 1956 yılında İstanbul Maltepe bölgesinde kurulan daha sonra Avrupa yakası ve İzmir, Ankara bölgelerinde de merkeze bağlı şubeler açmıştır Çolakoğlu nakliyat bir aile şirketi olarak başlamış olduğu bu hizmete hızla kurumsal bir nakliyat firması olarak devam etmektedir. Profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri dışında ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat ile artık uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır.

 

Vizyon

Dünyanın önemli ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak.

Misyon

Ticaret yapan firmalara beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmeti sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir lojistik kuruluş olmak.

Değerler

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Arkas’ın köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

 

NAKLİYAT TALEP FORMU