Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA ADRESİ: ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

Ev eşyası depolama hizmetleri denildiğinde akla artık evinizin tüm eşyalarını yada parça eşyalarınızı depolama olarak geliyor. Eskiden depolama alanında genellikle lojistik firmaların şirketlerin mallarını belli bir süreliğine ya da sevkiyat sırasında depolama ihtiyacı gibi durumlarda ortaya çıktığını biliriz. Fakat günümüze gelindiğinde depolama hizmetleri artık evden eve nakliyat firmaları ile özdeşleşmiştir. Özellikle ev eşyası depolama hizmetleri ülkemizde çıkan kentsel dönüşüm macerası ile tavan yapmıştır. İnsanlar yeni evlerine taşınana kadar ve kira elektrik su gibi dertlerden kurtulmak için depolama tercihini yapmaktadır.

Eşya Depolama

Çolakoğlu nakliyat ailesi de eşya depolama alanında kendisini ispatlayan firmaların başında gelmektedir. yoğun bir şekilde ev eşyası depolama hizmeti sunan firmamız özellikle bunun yanında arşiv ve ofis eşyası depolama hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile evinizin tüm eşyalarını depolayan Çolakoğlu nakliyat, yılların birikimi ile tüm eşyalarınızı gönül rahatlığı ile depolamaktadır.

İster anadolu yakasında isterseniz de Avrupa yakasında olun tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan http://www.esyadepolamafirmasi.com adresine girerek eşya depolama hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir hatta fiyat teklif bile alabilirsiniz. Çolakoğlu güvencesi ile tüm eşyalarınız hem Gebze hem İkitelli bölgesinde profesyonelce depolanmaktadır.

ALLİANZ Güvencesi İle Depolama

ev eşyalarınızı bizlere emanet ettikten sonra firmamız tüm eşyalarınız için detaylı bir şekilde sigortalama hizmeti vermektedir. Profeysonel ekibimiz tüm eşyalarınızı detaylı sigortalattıktan sonra depolama işlemlerine başlamaktadır. Evinizin tüm eşyaları için min. 20 bin max. 50 bin değerinde sigortalama işlemi yapmaktadır. Firmamız sigorta hizmetlerini her sene olarak tazelemektedir. Bu konuda sizlerden ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Çolakoğlu bünyesinde eşya depolama hizmetleri daima güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Poliçeniz adresinize kadar getirilip sizlere teslim edilmektedir.

Ev eşyası depolama konusunda tek yapmanız gereken Çolakoğlu nakliyat firması ile iletişime geçmenizdir. Firmamızın her alanda takip edebilirsiniz. Eşyalarınızı detaylı bir şekilde paketleyen ve numaralandıran Çolakoğlu nakliyat ile tanışmak isterseniz direk web adresinden yada 444 65 02 nolu numaradan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyimlerden faydalanabilirsiniz. Web sitemiz olan http://www.colakoglunakliyat.net adresinden firmamızı takip edebilirsiniz.

 NAKLİYAT TALEP FORMU